همکاری با ارگان ها

همکاری با ارگان ها و سازمان ها جهت پیشگیری، کنترل و درمان دیابت

◄اهداف مرکز درمان دیابت در دو بخش پیشگیری و درمان خلاصه می شود . بخش درمان که به صورت کلی در زمینه دارودرمانی،درمان زخم پای دیابتی ،تغذیه، روانشناختی و آموزش های مرتبط با درمان (آموزش نحوه کنترل قند- تزریق انسولین – راههای پیشگیری از افت قند خون- مراقبت پای دیابتی و…) تقسیم می گردد . و در هر بخش پزشک ،متخصص تغذیه و روانشناس با توجه به اختلالات جسمی و روانی فرد، درمان موثر را در پیش خواهند گرفت .

◄اما یکی دیگر از مهم ترین اهداف مرکز، ارائه آموزش های لازم در زمینه پیشگیری قبل از ابتلا به بیماری ودر راستای درمان ،برای جلوگیری از بروز و تشدید مجدد علائم حاد و مزمن بیماری است بارها و بارها با این جمله روبرو شده ایم که پیشگیری بهتر از درمان است . در خصوص بیماری دیابت نیز این موضوع بسیار مهم و ضروری است. برای نیل به این هدف ، در مرکز کلاس های آموزشی با توجه به نیاز بیماران و ماهیت بیماری دیابت ،توسط پزشک متخصص برگزار می شود .البته شایان ذکر است که برای دستیابی به نتایج کارآمد و موثرتر در زمینه پیشگیری و غربالگری بیماری دیابت ،سزاوار است برنامه ها به طور گسترده و در سطوح مختلف صورت گیرد و محدود کردن این برنامه ها فقط در فضای کلینیک سیر نائل شدن به این مهم را آهسته می کند. از این رو مرکز با سازمان هایی مانند خانه کارگر و کانون بازنشستگان همکاری دارد . همچنین مرکز آمادگی خود را جهت ارائه خدمات درمانی، برگزاری همایش پیشگیرانه، کارگاه آموزشی پیشگیری از دیابت ، غربالگری ( بیماریابی ) و درمان، همراه با تخفیف خدمات با توجه به نوع قرارداد ،اعلام می دارد .

همکاری با سازمان ها
bg-border

درباره مرکز دیابت ارمغان

هدف از تاسیس این مرکز آموزش پیشگیری و کنترل دیابت، درمان همه جانبه بیماران دیابت و … می باشد. در راستای نیل به این اهداف رویکرد این مرکز بکارگیری راهکارهای علمی و قابل اجرا، بر اساس اخرین مطالعات و دستاوردهای علمی ایران و جهان در بیماران دیابتی، خانواده ی آنان و افراد مستعد ابتلا به این بیماری می باشد.

تمامی حقوق برای مرکز درمان دیابت ارمغان محفوظ است. © 1396

طراحی و پشتیبانی نوین راهکار تات